RD Blahová, okres Dunajská Streda
RD Blahová, okres Dunajská Streda Cena 99000
RD Michal na Ostrove, okres Dunajská Streda
RD Michal na Ostrove, okres Dunajská Streda Cena 43000
RD Orechová Potôň, okres Dunajská Streda
RD Orechová Potôň, okres Dunajská Streda Cena 39000
RD Zohor, okres Malacky
RD Zohor, okres Malacky Cena 166000
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Nemáte Váš vysnívaný domov, neviete predať Váš dom, byt, či pozemok...

Od roku 2009 sme naplnili túžby predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť tisíce klientom, ktorí ocenili kvalitné a profesionálne služby, nadštandardný osobný prístup a skúsenosti.
Ak ešte nevlastníte Váš vysnívaný domov, neviete predať Váš dom, byt, či pozemok, Vašim úspešným riešením môže byť spolupráca s našou spoločnosťou.  Na realitnom trhu úspešne pôsobíme už vyše osem rokov, vďaka čomu sme sa stali spoločnosťou, ktorá má svoje stabilné miesto na slovenskom realitnom trhu. Naša práca je náročná, no vnímame ju v prvom rade ako poslanie napĺňať Vaše potreby, túžby a sny o bývaní. Často sa nás klienti pýtajú, či sme členmi nejakej asociácie realitných kancelárii Slovenska.....NIE, NIE SME, zatiaľ sme na to nenašli žiaden dôvod. Členstvo realitnej spoločnosti v asociácii nezabezpečí klientovi profesionálne služby a nadštandardný osobný prístup.
Do našej ponuky zaraďujeme iba nehnuteľnosti, ktoré sme fyzicky navštívili a je nám známy ich fyzický a právny stav. Možno
ste sa oboznámili s našou aktuálnou ponukou a všimli ste si, že v nej nenájdete tisíce ponúk, nakoľko realitný trh je dnes veľmi dynamický, a našim cieľom je naplno sa venovať každej ponuke a prinášať Vám iba aktuálnu ponuku.
Pravdepodobne stojíte pred
vážnym rozhodnutím kúpiť, alebo predať nehnuteľnosť, a hľadáte spoľahlivého a diskrétneho partnera, vďaka ktorému by ste mohli naplniť svoje sny o bývaní. Spolupráca s našou spoločnosťou by sa pre Vás mohla stať tou správnou voľbou. 

 

Tešíme sa na spoluprácu
Kolektív spoločnosti EUROBYT-RK, s.r.o.